Λεπτομέρειες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: WONSUN
Πιστοποίηση: CE, ISO, SGS
Αριθμό μοντέλου: DC-PY-2338
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Διαπραγματεύσιμα
Χρόνος παράδοσης: 3-7 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πληρωμή σας
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, , Trade Assurance, Paypal κ.λπ.
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 σετ/μήνα
Βρείτε την καλύτερη τιμή
Επικοινωνήστε τώρα
Προδιαγραφές
Επισημαίνω:
110V τηλεχειριστή διακινούμενης πύλης
AC220V χειριστή διακινούμενης πύλης τηλεχειρισμού
1500 κιλά χειριστή διαδρόμου με τηλεχειριστή
Πεδίο τροφοδοσίας:
AC220V/110V±10% 50/60Hz
Μέγιστο βάρος φόρτωσης:
Ανοικτή (στενή) ταχύτητα:
18μ/λεπτό
Κατηγορία ισχύος:
100w/200w, προαιρετικό
Θερμοκρασία εργασίας της μηχανής:
Π.Ε.:
58
Θερμοκρασία λειτουργίας:
Τύπος:
Χειριστές Πυλώνων DC Brushless
Πεδίο τροφοδοσίας:
AC220V/110V±10% 50/60Hz
Μέγιστο βάρος φόρτωσης:
Ανοικτή (στενή) ταχύτητα:
18μ/λεπτό
Κατηγορία ισχύος:
100w/200w, προαιρετικό
Π.Ε.:
58
Θερμοκρασία λειτουργίας:
Τύπος:
Χειριστές Πυλώνων DC Brushless
Περιγραφή
Μηχανή κυκλικής κυκλικής κυκλικής κυκλικής κυκλικής κυκλικής
Η επανάσταση του ελέγχου πρόσβασης με έξυπνη, αποδοτική και αξιόπιστη απόδοση
Βασικά χαρακτηριστικά
  1. Τεχνολογία μηχανοκίνησης χωρίς βούρτσα
    • Μειωτής ταχυτήτων: υψηλή ροπή (55 N·m), χαμηλός θόρυβος (≤56 dB), αδιάβροχος IP58.
  2. Ευφυές σύστημα ελέγχου
    • Ηλεκτρονικά όρια του αποτελέσματος Hall: ακριβής τοποθέτηση, εύκολη βαθμονόμηση.
    • Ρυθμίσιμη ταχύτητα (μέχρι 18m/min), απαλή εκκίνηση/αποστολή, ασφάλεια από τα εμπόδια.
  3. Ανθεκτικότητα σε διακοπή ρεύματος
    • Τυπική μπαταρία εφεδρικής ισχύος 24V: απρόσκοπτη λειτουργία κατά τη διάρκεια διακοπών ρεύματος.
    • Χωρίς συμπλέκτη χειροκίνητη απελευθέρωση: άνοιξη της πύλης χειροκίνητα χωρίς πρόσθετα βήματα.
  4. Έξυπνη σύνδεση
    • Ενσωματώνεται με 4G/Wi-Fi/Bluetooth, εφαρμογές κινητών για τηλεχειρισμό και παρακολούθηση.
Τεχνικές προδιαγραφές
Παράμετρος Τυπικό μοντέλο Υψηλού επιπέδου μοντέλο
Εργασιακή θερμοκρασία -35°C έως +75°C -35°C έως +75°C
Ηλεκτρική τροφοδοσία Συνεχή 24V / εναλλακτική 110/220V Συνεχή 24V / εναλλακτική 110/220V
Κατηγορία ισχύος 100W 200W
Ταχύτητα πύλης 18m/min 18m/min
Στροφή 55 N·m 55 N·m
Βάρος πύλης 500-800 kg 500-1500 kg
Μέγεθος 209 × 286 × 347 mm 209 × 286 × 347 mm